Avtor: zubovec Objavljeno: 7. 07. 2022

Pojasnila

Predstavitev ŽŠD - župnišča in škofijskega doma - Log pod Mangartom:

Župnišče v Logu pod Mangartom že desetletja ponuja prostor raznim oblikam duhovnega poglabljanja. Po temeljiti prenovi je bil leta 2004 ŽŠD Log (župnišče in škofijski dom) ponovno odpt. Obnovljena hiša ponuja višji standard kot nekdaj, ohranila pa je staro domačnost. Dom sprejme majhne in srednje velike skupine, največ do 41 gostov. Poleg ločenih sob s sanitarijami za voditelja in kuharja, so ostale sobe s skupnimi ležišči za 8 oz. 6 gostov. V mansardi sta dve delovni sobi in velika dvorana, v pritličju pa kuhinja s skupno jedilnico. Hiša ima prostorno dvorišče s parkiriščem in ograjenim igralnim prostorom. S ponudbo hiše so bili od ponovnega odprtja zadovoljne že mnoge skupine družin, študentov, mladih, pevcev in župnijskih sodelavcev. Vabimo Vas, da preživite nekaj dni v ŽŠD Log pod Mangartom.Za prvi kontakt se obrnete na duhovnika v Bovcu, kjer boste dobili nadaljnje informacije. Hišo boste uporabljali povsem samostojno, kar velja tudi za kuhanje in pripravo hrane.

V času poletnih mesecev (julij, avgust) deluje dom kot hostel:

V času poletne sezone deluje hiša kot hostel, vendar ob pravočasni najavi in dogovoru sprejema tudi skupine.